Te koop
Minderbroedersrui 11
2000 Antwerpen
2 slaapkamers
1 badkamer
€ 598 000,00
Informatie over het pand
Type: | Appartement |
Slaapkamers: | 2 |
Badkamers: | 1 |
Oppervlakte: | 154 m² |
Woonkamers: | 1 |
Keukens: | 1 |
EPC (aantal kWh/m2 jaar): | in aanvraag |
Vrij op: | bij akte |
Toiletten: | 2 |
Lift: | ja vanuit de parkeergarage |
Eerste bewoning: | ja |
Omschrijving van het pand
Gelegen in hartje Antwerpen, tussen het Eilandje en de Meir vinden we dit unieke, hoogwaardige renovatieproject waarbij de charme en het monumentale van het gebouw werd gecombineerd met hedendaagse stijl en comfort. Achter deze mooie gevel schuilt een groene oase waar u in alle sereniteit kan vertoeven, kortom een heerlijke, fijne zonnige tuin in de stad!
Er zijn diverse autostaanplaatsen in een gloednieuwe garage tot -2 ( ook staanplaatsen voor elektrische / hybride wagens te koop), ruime in en uitrijstroken. Toegang tot de woningen en appartementen via de lift. Uiteraard is er ook een ruime fietsenberging.
Unit 2: we komen binnen in de ruime inkomhal op deze verdieping hebben we twee slaapkamers waarvan één ideaal kan gebruikt worden als bureau/dressing. De badkamer is ruim en voorzien van alle comfort bestaande uit een inloopdouche, meubel met dubbele lavabo en een toilet er is een aparte berging met toilet, via de moderne trap bereiken we de bovenverdieping. Zonnige, riante living (met hoge plafonds!) met volledig geïnstalleerde keuken.
De appartementen worden verkocht onder het oude kader (3% registratie). De parkeerplaatsen zijn te koop aan €48.000 excl. BTW (21%).
Voor meer info of een bezoek kan u terecht op 0474497525 of via info@objects.be
Voorzieningen
- 1e bewoning
- Badkamer
- Individuele meter elektriciteit
- Terras
- Parkeergarage onder het gebouw
- Winkels & restaurants op wandelstand
- Apart toilet
- Dubbele beglazing
- Individuele meter gas
- Keuken
- Ruime fietsenberging
- Autostaanplaats aankopen mogelijk
- Gepantserde deur
- Individuele watermeter
- Lift vanuit de parkeergarage
- Videofoon